REVITALIZACE NUSELSKÝCH SCHODŮ

Menší projekt, ale o to větší vnitřní radost. 

V posledních týdnech jsme přemýšleli, jakým dalším způsobem bychom vzájemně dokázali propojit obyvatele Prahy. A protože dlouhodobě usilujeme o revitalizaci veřejného prostoru a mnoho našich nápadů vzniklo na lavičce v parku při rozhovoru s přáteli či pozorováním náhodných kolemjdoucích, rozhodli jsme se spojit síly s Martinem Štichem a obyvateli v Nuslích. 

Právě tak vznikl nápad na revitalizaci místních schodů s osazením nové lavičky. Ta kromě signifikantního loga PRAHO! project skrývá taktéž mnoho otázek. Lavička vybízí k vzájemnému sblížení, a to dokonce i mezi lidmi, kteří se neznají. Na místo můžeš dorazit sám/sama, domluvit si tam rande či se náhodně seznámit. Na své si přijdou jak introvertní, tak extrovertní duše. Stačí mít při sobě telefon, kterým načteš QR kód a my Tě již provedeme zbylou cestou.

Místní obyvatelé zároveň tento prostor osázeli novými květinami, a tak se místo stává ideálním prostředkem k setkávání. Mluvme spolu!

A kde se lavička nachází? Pokud žiješ v Nuslích, možná ji odhalíš ještě před tím, než prozradíme její přesné souřadnice. Do té doby pozorně sleduj naše sociální sítě a stopy Tě dovedou až k lavičce.