BLOG

POZNEJ KUBA, ČLENA PROJEKTU

Podieľam sa na formovaní jedinečnej vizuálnej identity projektu. Spolu s kreatívnym teamom sa snažíme vytvárať obsah, ktorý nielen informuje, ale aj esteticky oslovuje našich sledovateľov na sociálnych platformách. Stojím za fotkami projektu. S projektom som začal spolupracovať úplnou náhodou minulý rok v Auguste, asi to bol osud.
Celý článek

POZNEJ APOLENU, ČLENKU PROJEKTU

Tečky na očích, zmatenej výraz a dětský náplasti. Miluju tramvaje typu T3, křížovky a psaní. Chtěla bych umět psát o hezkejch věcech, ale bohužel vezmu do ruky propisku jenom, když mi není do skoku. Ráda odposlouchávám cizí rozhovory v tramvaji a nerada přihlížím nespravedlnostem.
Celý článek

WE SHOULD HAVE A TALK | 13/04/24

Již měsíce v tichosti přemýšlíme, diskutujeme a přivádíme k životu základy stojící při zrodu naší nové realizace. Po zrevitalizovaném podchodu pod zastávkou Vychovatelna podtrhující téma klimatické krize a žalu s ním spojeného a realizací Queer All Year věnující se queer komunitě a lásce obecně jsme se rozhodli zasvětit naší třetí trvalou realizaci tématu feminismu, tedy...
Celý článek

ROK ’23 V PRAHO! PROJECTU

Je konec roku. A jelikož se posledních 12 měsíců neslo v duchu nových událostí a velkých změn, rádi bychom celé dění přehledně shrnuli. A to i z toho důvodu, abychom s prvními lednovými kroky mohli dále pokračovat v plánování dobrodružství, které jsme si pro nadcházející rok připravili. 
Celý článek

POZNEJ EMU, ČLENKU PROJEKTU

Tmavé slnečné okuliare, červený rúž, ofina. Úprimný úsmev na tvári a kruhy pod očami. Dve plátené tašky plné nabíjačiek, jabĺk a rozsypaných trblietok. Slúchadlá v ušiach, káva v ruke a 10 neprečítaných e-mailov. Neporiadok v budúcnosti, izbe a hlave, ale optimizmus v slovách. Detstvo na Slovensku, život v Prahe, myseľ vo svete. Som Ema, teší...
Celý článek
1 2 3 7

Zajímá Tě víc? 

Pokud nám tu zanecháš svůj e-mail, rádi se občas ozveme s tím, jak se věci mají a co se bude dít dál!