PRAHO! PROJECT MÁ SVOU AMBASADORKU

Celý projekt se rozrůstá rychlostí blesku a oficiálních příležitostí, v rámci kterých je potřeba projekt veřejně zastupovat, přibývá. Kolektiv lidí stojících za projektem si ovšem nadále přeje zůstat anonymní. Není to jen z toho důvodu, že jako autoři uznáváme, že je projekt už dávno daleko víc o Vás než o nás, ale i z toho důvodu, že se kvůli jeho osobní podstatě a rychlému růstu potřebujeme chránit. 

I z toho důvodu jsme se rozhodli oslovit talentovanou herečku Natalii Halouzkovou, která bude od této chvíle projekt oficiálně zastupovat.

Ahoj, já jsem Natálie! Jako spoustu z vás, i já od začátku sleduju PRAHO! project. Za dobu svého působení se mi dostal pod kůži tak moc, že jsem se rozhodla stát se jeho součástí. Jak se i Vy brzy dozvíte, projekt se zanedlouho rozroste mílovými kroky a já mám radost nejen z toho, že toho můžu být součástí, ale také z toho, že Vás ode dneška o spoustě novinkách budu informovat. A občas, pokud budete chtít, se při různých příležitostech můžeme dokonce osobně setkat.

Natálku jste měli poprvé možnost potkat na autorském čtení v CAMPu – Centru architektury a městského plánování sídlícího v Emauzském komplexu. Právě tam se 4. prosince odehrálo čtení nasbíraných výpovědí, jež jsme spolu s Natalkou pečlivě vybírali ze všech do té doby vydaných publikací, tedy jara, léta a podzimu. 

A právě při této příležitosti se Natalka také poprvé představila a zodpověděla několik Vašich dotazů. 

V rámci skutečnosti, že je celý projekt nesmírně intimní, je pro nás velice důležité Vám Natalku přiblížit a trochu osobněji představit. I z toho důvodu jsme se rozhodli natočit třídílnou sérii reelsů na instagram, které v okamžiku zveřejnění přidáme i do tohoto článku.

Natálka v nich vysvětluje, z jakého důvodu se k projektu přidává, přibližuje, co se s projektem bude dít dál a dokonce odpovídá na několik osobních a pro projekt tak typických otázek.

Kdy a kde Natálku budete moci osobně potkat, se dozvíte přiložením všech čtyř zadních stran publikací dohromady. Tak totiž vznikne QR kód, jež povede na další pokračování projektu. Už tušíte?